Son Dakika! Bu Altcoin Bir İlke İmza Attı! İşte Ayrıntılar!

1 year ago 47

Ayı piyasası hız kesmeden devam ederken, önde gelen altcoin projeleri ve şirketler ses getiren ortaklıklar açıklamaya devam ediyor.

NEAR: Web3 Teknolojisinde Yeni Dönem!

Önde gelen altcoin projelerinden Near Protocol (NEAR), önemli bir Web3 hamlesi için kolları sıvadı. Çığır açan ve yenilikçi bir hareketle NEAR, Web3'ü market endüstrisine getirmek için Güney Amerika'daki en önemli gıda şirketlerinden biri olan Grupo Nutresa ile ortaklık kurdu. Ortaklık, Grupo Nutresa'nın Kolombiya ve Latin Amerika'da bir milyon kullanıcıya uzun vadeli ulaşma hedefleriyle NEAR üzerinde ilk açık kaynaklı sadakat puan programlarından birini oluşturmasını sağlayacak.

Grupo Nutresa müşterileri de ödülleri üzerinde daha fazla özerklik ve kontrol sahibi olacak. NEAR'ın teknolojisinden yararlanmak ayrıca bir bütün olarak ödül sisteminin kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini artıracak ve müşterileri birden çok platform için birden fazla hesap veya farklı oturum açma zorunluluğundan kurtaracak. Bu süreçte, sadece kullanımı kolay NEAR cüzdanlarına ihtiyaçları var. NEAR Vakfı CEO'su Marieke Flament şu açıklamayı yaptı:

 Latin Amerika'nın en büyük çok uluslu şirketlerinden biriyle ortak olmaktan ve ilk Web3 tabanlı sadakat programında öncülük etmesine yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. NEAR'ın birinci sınıf teknolojisinden yararlanan ortaklık, yalnızca Latin Amerika'da değil, dünyanın geri kalanında perakende satış ile en son blockchain inovasyonunu birleştirirerek, Web3 kavramını yeniden tanımlayacak.

Read Entire Article